İlçelerde işlem tamam

AK Parti Gaziantep Teşkilatında kongresi merakla beklenen Oğuzeli ve Araban ilçe başkanlıklarına atama yapıldı.

İlçelerde işlem tamam

Genel Merkez tarafından Oğuzeli İlçe Başkanlığına Hilmi Özbudak, AK Parti Araban İlçe Başkanlığına Kamil Murat Kansey atandı. Çiçeği burnunda başkanlar, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri ile Adalet Bakanı Abdulhamit  Gül ile bir araya geldi.

BAKAN GÜL’ ZİYARET

AK Parti Oğuzeli İlçe Başkanlığına Hilmi Özbudak, AK Parti Araban İlçe Başkanlığına Kamil Murat Kansey atandı. AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Müslüm Yüksel, Mehmet Kirazoğlu, Ali Şahin, AK Parti Oğuzeli İlçe Başkanı Hilmi Özbudak ve AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Murat Kansey katıldı.

UZER SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

AK Parti Oğuzeli ve Araban İlçe Başkanlıklarına yapılan atamaları Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, sosyal medya hesabından duyurdu. Uzer, “Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül ile Milletvekillerimiz, İl Başkanımız Eyup Özkececi ve yeni atanan AK Parti Oğuzeli ilçe Başkanı Hilmi Özbudak ve AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Kasney ile TBMM’de bir araya geldik. Yeni atanan başkanlarımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

28 Ekim 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz