DEĞİŞİM YOK

AK Parti Gaziantep Teşkilatında kongre süreci haftasonu yapılan Karkamış ve Nizip ile başladı. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün de katıldığı kongrelerde Nizip’te Fatih Uzunaslan, Karkamış’ta ise Ahmet Özaslan yeniden başkan seçildi.

DEĞİŞİM YOK

AK Parti’de ilçe kongrelerinin Eylül ayı içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün de katılımıyla AK Parti Nizip ve AK Parti Karkamış İlçe Kongreleri gerçekleştirildi. Koronavirüs Salgınına karşı alınan tedbirler altında gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde, AK Parti Nizip İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan ve AK Parti Karkamış İlçe Başkanı Ahmet Özaslan güven tazeledi.

BAKAN GÜL: “BİZİMKİSİ BİR GÖNÜL DAVASI”

Nizip İlçe Kongresine katılan ve partililerle sohbet eden Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, “Bizim davamız bir gönül davasıdır ve millete hizmet ilkesini kendisine şiar edinmiş bir davadır. Bu davaya hizmet eden her bir vatandaşımızdan ve bu partiye gönül vermiş her bir ferdimizden Allah razı olsun. Nizip ise davamıza gönül vermiş neferler yuvasıdır. Bu neferlerimize hizmet etmeye devam edeceğiz, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Nizip’te partimize olan sevgi ve teveccüh bizleri her zaman memnun etmiştir. Bu başarıda emeği geçen Nizip teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Nizip’teki kongre başta olmak üzere start verdiğimiz kongre sürecimiz ile partimizin iktidarını perçinleme konusunda güzel çalışmaların ortaya çıkacağına gönülden inanıyorum ve kongremizin Nizip başta olmak üzere partimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

UZUNASLAN: “İŞTE MEYDAN, HODRİ MEYDAN”

Kongrede bir konuşma yapan AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan, 2001 yılından beri AK Parti’nin içinde yer aldığını ve bu davaya hizmet etmekten dolayı şeref duyduğunu belirterek, “Nizip 2002 yılından bu yana girdiği tüm seçimlerde partimizin oyunu yükseltmeye devam etmektedir. Bu başarıda emeği geçen tüm parti büyüklerime, mahalle temsilcilerime, teşkilatımıza ve Nizip halkına teşekkür ediyorum. Partimiz 19 yıldan bu yana içeriden ve dışarıdan birçok hain girişim ve teşebbüslerle mücadele ederek ülkemize hizmet etmeye devam etmektedir. 2001 yılında partimiz milletimizin umudu olarak doğmuş, bugün Cumhur İttifakı ile beraber Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde mazlumların umudu, zalimlerin de yavuzu olmuştur. 2023 seçimlerine kadar teşkilat olarak üstümüze düşen görevleri fazlasıyla yapacak ve gece gündüz çalışacağız. Önümüze engel çıkarmak isten devletlere ve içerideki işbirlikçilerine seslenmek istiyorum, ateş-i Nemrud’dan korkar mı İbrahim olan? İşte meydan, hodri meydan” ifadelerinde bulundu.

EYLÜL’DE İLÇELER TAMAMLANACAK

AK Parti’de Şahinbey ve Şehitkamil İlçeleri dışında kalan ilçe kongrelerinin Eylül ayında tamamlanması planlanıyor. Merkez ilçeler ile ilgili durumun ise Eylül ayı sonunda netleşeceği, İlçe Kongrelerinin tamamlanmasının hemen ardından ise İl Kongresinin yapılacak.Kasım ayına kadar tüm kongrelerin tamamlanması bekleniyor.   

31 Ağustos 2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz