2022'de burçları neler bekliyor?


  • 30 Kasım 2021
  • Haber Merkezi

2021 yılının bitmesine bir ay kaldı. Peki 2022 nasıl bir yıl olacak? Aşk, iş, sağlık, kariyer ve ilişkiler konusunda hangi burç ne kadar şanslı olacak? Jüpiter gezegeninin Balık burcunda gerçekleşecek bir yıllık seyahati hangi burcu nasıl etkileyecek? İşte merak ettikleriniz!


KOÇ

Kendilerini geliştirebilmek adına şanslı bir yıldalar. Sosyal çevre ve kariyere ilişkin konulara önem vermeleri gerekiyor. Bireysel amaçları için bu yıl daha verimli çalışabilirler. Ekonomik olarak ta güç kazanabilirler. İş ve çevre değişimlerine ne kadar hızlı alışırlarsa fırsatları o kadar hızlı değerlendirebilirler. Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ne yapabilirlerse yanlarına kar olacaktır.

Koçlar bireysel hayat planlarında önemli yıllardan geçiyor olacaklar. Geçmiş dönemde sarsıcı enerjilere maruz kaldılar lakin önemli avantajları yakalayabilecekleri döneme de artık geldiler diyebiliriz. Kimi zaman isteyerek kimi zaman da istemeyerek yaşayacakları değişimlerde kendilerini ve bakış açılarını farklı noktalarda bulabilirler. Kazanmak, ilerlemek ya da düzenleyebilmek adına daha cesur olabilirler. Ruhsal yapılarına ise yine bu zaman zarfında daha çok dikkat etmeleri gerekli çünkü asıl dönüşümü bu noktada geçirebilirler.

BOĞA

Çevresel etkileşimler açısından şanslı bir yıldalar. Genel olarak hayatlarındaki değişim süreci bu yılda önemini korumaya devam ediyor. Kariyerleri açısından çok şey öğrenecekleri bir yıl olacak. Ruhsal hallerindeki değişimler yeni karakter döngülerini belirlemeye bu yılda devam edecektir. Fakat aynı zamanda bu yöndeki şansları bu yıl daha pozitif bir etkiye sahip olacaktır.

Uranüs ün bu burçtaki etkileşimi yavaş yavaş kendisini göstermeye devam edecek. Bu noktada hayatlarındaki sabit değerlerin değişimine direnç göstermemeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Ruhsal dünyalarındaki değişim sürecinin bir nevi gerçeğe dönüşmesinin hayata olan yansımaları da diyebiliriz. Boğa burçları bu yıl her yönden gelecek olan etkileşimlere karşı yumuşak olmalı ve stratejilerini belirlemeleri gerekmektedir. Zor günler olabileceği gibi fırsat kapılarını da aralayabilirler.

İKİZLER

İç dünyalarındaki dönüşümün hızlanacağı bir yıldalar diyebiliriz. İş hayatlarına ilişkin fırsatlar daha çok olacaktır. Eğitim ve seyahat açısından daha dikkatli olmaları gerekebilir. Kariyerleri açısından bu yıl kazanımları daha iyi bir görünümde diyebiliriz. Bu yüzden bu noktaya önem vermeleri ve bu uğurda çalışmaları çok daha önemli bir etkiye sahip.

Geçtiğimiz yıl hava grubunun yükselen değeri bu yıl normal seviyelere geri dönüyor. Bu yüzden öncelikle iç dinamiklerini dengeye oturtmaları önemli olacaktır. Ortaya çıkan değişimlerin sindirilmesi 2022 yılında daha kolay olacak ve hayatlarının planlanması noktasında daha net bir pozisyona geçebileceklerdir. Kimi dönemlerde boşlukta kalabilirler. Bu yılın son aylarındaki mars retrosu ise onları mücadele konusunda testten geçirebilir. O döneme kadar önemli meselelerini halletmeleri iyi olacaktır.

YENGEÇ

Ruhsal ve psikolojik açıdan kendi büyük döngüleri için son derece önemli bir yıl olacak diyebiliriz. Hayatı değerlendirme ve ufkunu genişletme açısından oldukça şanslı olacaklar. İş hayatlarında değişiklikler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Seyahatler ile hayata karşı kazanacakları yeni bakış açıları da ilerisi için oldukça faydalı olacaktır.

Bu yıl su gruplarının yükselen enerjisi yengeçleri de yoğun bir şekilde etkileyecektir. Zaman içerisine dağılmış konuların aktifleşmesi onları farklı noktalarda mücadele etmeye itebilir. İlkbahar döneminde hayatlarındaki temel konuların hareketli olması sonbaharda ise daha çok psikolojik durumlarındaki dirençle karşılaşmaları olası görünmektedir. Bu yıl fırsatları doğru okuyan yengeçler ileriki yıllarda karşılığını alacaklardır. Duygusal dengelerini bozmamaları ve güçlü bir duruş sergilemeleri de son derece önemli görünüyor.

ASLAN

Sürprizlerle dolu ve alışılmışın dışında gelişebilecekleri bir yıldalar diyebilirim. Fakat ikili ilişkiler, ortaklıklar konusunda daha dikkatli olmaları gerekebilir. Evliliklerde yön arayışı ve ani gelişecek durumlara karşı esnek olmalılar. Kariyerlerinde değişim istekleri artabilir ve başka seçenekleri gündemlerine alabilirler.

Aslanlar bu yıl kendilerini daha yüksek bir enerji içerisinde hissedecekler. Gerçekleştirmek istedikleri hedeflerine daha hızlı ilerleyebilirler fakat beklemede olanlar artık harekete geçmeyi de başarmaları gerekiyor. Yılın son ayların da sosyal çevrelerinde ve kariyerlerinde büyük bir testten geçebilirler bu yüzden bu dönemde dikkatli olmaları gerekiyor. Yaz aylarında fiziksel olarak kendilerini zorlamamaları gerekmekte.

BAŞAK

Sağlık ve çalışma performansı açısından bu yıl son derece kritik bir süreci işaret etmekte. Evlilik ve paylaşımda olan konular açısından ise düğümler çözülüyor şansları artıyor. Son derece büyük dalgalanmaların söz konusu olacağı bir yılda diyebiliriz. Gündemlerindeki hızlı değişime ayak uydurmaları gerekiyor ve bazen de mücadele etmek durumunda kalabilirler.

2022 yılında hayatın farklı alanlarını keşfedecek olan başaklar kendilerini biraz sabırsız bir noktada bulabilirler. Fakat anlamaları gereken şeyleri bulmaları biraz daha zaman alabilir. Ayrıca bu yıl yaşayacakları kırılma noktaları da onlar için ders verici nitelikte olabilir. Yapmak istemedikleri şeyler konusunda kendilerini zorlamamaları gerekmekte çünkü strese karşı bu yıl daha zayıf konumda olabilirler.

TERAZİ

Şanslarına güvenmemeleri ve dengeye önem vermeleri gereken bir yıl olacak. Aşk konusunda dikkatli olmalılar. Strese karşı dayanıklılık ve çalışma performansları oldukça iyi bir görünüm verecektir. Aile bireyleri ile yaşayacakları gelişmelerde artık bir dönemi kapatacaklar diyebiliriz. Ruhsal gelişimlerine karşı bu yıl daha ilgili ve meraklı olabilirler.

2022 yılında terazi burçları dengeye daha çok ihtiyaç duyacaklar. Ruhsal yapılarındaki değişkenlik bu yıl onları daha çok yorabilir. Hevesli ve istekleri yapılarına karşı sabrı öğrenmeleri bu yıl gelişebilecek şanslı konumlar için gerekli olacaktır. Ağustos ayı ve sonrasındaki dönem teraziler için daha belirleyici durumlar içermektedir. Zaman kullanımı, verimlilik ve duygusal denge en önemli temaları olacaktır.

AKREP

Aile ilişkileri açısından ciddi sınavlardan geçecekleri bir yıldalar diyebilirim. Bu durum tüm aile bireylerini ilgilendiriyor olacaktır. Bunun yanında aşk hayatları açısından şanslı bir yıldalar ve diğer konularda talih onlardan yana olabilir. Evli olanlar evlilikleri açısından farklı konulara geçiş yapabilirler. Hayatlarında değişiklik arayabilirler. Sağlık ve iletişim konusunda da hareketli bir yıldalar diyebilirim.

Akrepler bu yıl değişen tutulma akslarından dolayı pek çok noktada hem değişecekler hem de testlerden geçecekler diyebiliriz. Sürpriz olaylara ve tehlikeli ani gelişen durumlara karşıda hazırlıklı olmalarında fayda var diyebiliriz. Geçtiğimiz yılların kendilerine has yapıları akrep burçları için kökten değişime uğrayarak ileriki yıllarda karşılaşacakları kurguları da beraberinde getirecektir.

YAY

İletişim, kardeş ilişkileri ve problemlerini çözebilme konularında hayat dersi alacakları bir yıldalar. Aile ilişkileri açısından ise verimli bir dönem geçirecekler diyebiliriz. Temel kazançlarına ait gelişmeler de yenilikler söz konusu olabilecek. Ayrıca iş değişikliği düşünenlerde gerçekleştirebilirler. Aşk hayatlarında bu yıl çok daha farklı konular ve insanlar karşılarına çıkabilirler.

Yay burçları bu yıl bekledikleri değişimi ve heyecanı bulabilirler. Geçtiğimiz yıllara nazaran çok daha hareketli bir yıla geçmiş bulunmaktalar. Fakat aynı zamanda bazı zorlu süreçlerden geçme olasılıkları da bulunmaktadır. İç dünyalarındaki fırtınalara karşı daha güçlü olmalılar ve hayatlarında sert geçişlerden uzak durmaya çalışmalılardır. Ekim ve kasım aylarında gündemleri değişecek ve yılın en önemli dönemini geçirecekler.

OĞLAK

İnsan ilişkileri açısından iletişim olanaklarını sonuna kadar kullanabilirler. Fakat düzenli işleri açısından zorlayıcı etkenlerin çemberinden geçecekleri bir yıl yaşayabilirler. Büyük bir döngünün artık son yıllarını yaşıyorlar kendilerini tamamlayabilenler iyi bir şekilde yollarına devam edecektir. Aile ilişkilerinde daha yapıcı bir dönemi yaşayacaklar. Aşk hayatlarında farklı olaylar ve değişimler yaşayabilirler. Duygusal dünyaları yeni bir döngünün içinden geçiyor diyebiliriz.

2022 yılı hayatlarında yarım kalan pek çok konuyu tamamlamak için önemli fırsatlar içermektedir. Geçmiş yılların analizini yaparak hatalarını tespit etmeli ve ileriye dönük planları buna göre yorumlamaları doğru olacaktır. Ocak ve şubat ayında ortaya çıkacak konular yıl boyu etkisinde kalacakları gündemin şartlarını ortaya koyacaktır.

KOVA

Genel olarak kişisel hesaplaşmaların ve psikolojik süreçlerin etkin olacağı bir yıldalar. İş hayatları açısından ise şanslı ve daha kolay ilerleyebilecekleri bir dönem olacaktır. Ayrıca iletişim konusunda ve kardeşlerle olan ilişkilerinde daha başarılı olabilecekleri bir yıl. Kendilerini keşfetmeye ve hayat dersi almaya devam edecekler ve hayatın ağır enerjisine karşıda esneklik kazanacaklar.

Ağır gezegenlerin geçişlerine sahne olan kova burçları yıllar içinde pek çok konuda yenilenip değişeceklerdir. Bu yüzden hayatlarını doğru yorumlamaları ve emek vermeleri son derece önemli olacaktır. Bu yıl da yaşanacak değişimlerin ayak seslerini duyabilirler ve gereken hazırlıkları yapmaları gerekmektedir. Hem ruhsal yaşamlarında hem de ekonomik durumlarında bu yıl yapabilecekleri çok şey olacak. Motivasyonu yüksek kovalar bu açılımdan çok daha kazançlı çıkacaklar diyebiliriz. Şubat, mart ve nisan ayları son derece önemli ve boşa geçirilmemelidir.

BALIK

Son derece şanslı bir yıldalar, her yönden fırsatları değerlendirmeleri gerekecektir. Önlerindeki tek engel iç dünyalarındaki motivasyon eksikliği olabilir. Duygusal dengelerini korudukları sürece başarılı olabilirler. Sosyal çevrelerinde pozitif değişimler meydana gelebilir ve kariyerlerine daha emin bir şekilde devam edebilirler. Oldukça hareketli bir yılla karşı karşıya kalacaklarda diyebilirim. Uyum sağladıkları sürece kazançlı çıkacaklardır.

Balıklar bu yıla oldukça önem vermeli ve verimli bir zaman kullanımını benimsemeliler. Hayatlarında önemli kararlar verecekleri zaman sadece kendi bakış açılarını değil başkalarının fikirlerine de açık olmalılar. İlkbahar aylarından itibaren kendi gündemleri son derece yoğun olacak. Bu zaman zarfında tedbirsiz ve aceleci olmamaları gerekmektedir.Captcha işaretlenmemiş.
Diğer Haberler
Güler, hizmetlerini anlattı
Güler, hizmetlerini anlattı
GÜNDEM
Gaziantepli tatlı ustasından yeni ürün
Gaziantepli tatlı ustasından yeni ürün
GÜNDEM
Karkamış kazıları tarihe ışık tutuyor
Karkamış kazıları tarihe ışık tutuyor
GÜNDEM
Yüz güldüren imza
Yüz güldüren imza
GÜNDEM
Şahinbey'den dev kütüphane
Şahinbey'den dev kütüphane
GÜNDEM
252'NCİ ŞEHİT
252'NCİ ŞEHİT
GÜNDEM
Hastadan tuvalet kâğıdı, sabun isteniyor
Hastadan tuvalet kâğıdı, sabun isteniyor
GÜNDEM
Yeni Karavan Park hizmete açılacak
Yeni Karavan Park hizmete açılacak
GÜNDEM
Bedelli askerliğe başvuranların sayısı belli oldu
Bedelli askerliğe başvuranların sayısı belli oldu
GÜNDEM
Büyükşehir meclisi toplandı
Büyükşehir meclisi toplandı
GÜNDEM
Ferhan Nakıboğlu ile ilgili flaş gelişme
Ferhan Nakıboğlu ile ilgili flaş gelişme
GÜNDEM
Eşi benzeri olmayan kütüphane yapılıyor
Eşi benzeri olmayan kütüphane yapılıyor
GÜNDEM
Şahin kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
Şahin kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
GÜNDEM
Hem meslek öğreniyorlar hem de para kazanıyorlar
Hem meslek öğreniyorlar hem de para kazanıyorlar
GÜNDEM
Gürel Tunca son yolculuğuna uğurlandı
Gürel Tunca son yolculuğuna uğurlandı
GÜNDEM
Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı
Adaklık ve kurbanlık kesim merkezi hizmete açıldı
GÜNDEM
Bakır mutfak malzemelerini enstrümana dönüştürdüler
Bakır mutfak malzemelerini enstrümana dönüştürdüler
GÜNDEM
Mehmet Demir Özil dualarla uğurlandı
Mehmet Demir Özil dualarla uğurlandı
GÜNDEM
İçişleri Bakanlığından Gaziantep Valiliği'ne önemli genelge!
İçişleri Bakanlığından Gaziantep Valiliği'ne önemli genelge!
GÜNDEM
Şahin, aile kamplarındaki vatandaşlarla buluştu
Şahin, aile kamplarındaki vatandaşlarla buluştu
YEREL
Mustafa Topçuoğlu’nun acı günü
Mustafa Topçuoğlu’nun acı günü
GÜNDEM
Şahinbey’de asfalt çalışmaları 24 saat devam ediyor
Şahinbey’de asfalt çalışmaları 24 saat devam ediyor
GÜNDEM
Gaziantep'te kömür dolandırıcılarına dikkat!
Gaziantep'te kömür dolandırıcılarına dikkat!
GÜNDEM
Et ve Süt Kurumu kuzu etinde indirime gidecek
Et ve Süt Kurumu kuzu etinde indirime gidecek
GÜNDEM
Görevden alınan ÖSYM Başkanı'ndan ilk açıklama: "Vicdanım rahat"
Görevden alınan ÖSYM Başkanı'ndan ilk açıklama: "Vicdanım rahat"
GÜNDEM
ÖSYM Başkanlığına Bayram Ali Ersoy atandı
ÖSYM Başkanlığına Bayram Ali Ersoy atandı
GÜNDEM
KPSS iddialarıyla ilgili Yediiklim Yayınevi'ne operasyon
KPSS iddialarıyla ilgili Yediiklim Yayınevi'ne operasyon
GÜNDEM
GAÜN’de anlamlı protokol
GAÜN’de anlamlı protokol
GÜNDEM
İSABETLİ KARAR
İSABETLİ KARAR
GÜNDEM
Tahmazoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi
Tahmazoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi
GÜNDEM
Domuz sürüleri Antep fıstığı bahçelerine dadandı
Domuz sürüleri Antep fıstığı bahçelerine dadandı
GÜNDEM
Arabanlılardan jeotermal su çağrısı
Arabanlılardan jeotermal su çağrısı
GÜNDEM
Araban’da oltalar Fırat’la buluştu
Araban’da oltalar Fırat’la buluştu
GÜNDEM
Su kaybı azalacak, verim artacak
Su kaybı azalacak, verim artacak
GÜNDEM
LGS’de dereceye giren öğrencileri ecdadla buluşturuluyor
LGS’de dereceye giren öğrencileri ecdadla buluşturuluyor
GÜNDEM
Şahin'den güzel haber!
Şahin'den güzel haber!
GÜNDEM
Kaçak göçmenler ülkelerine gönderiliyor
Kaçak göçmenler ülkelerine gönderiliyor
GÜNDEM
Atlı polisler Gaziantep'te devriye attı
Atlı polisler Gaziantep'te devriye attı
GÜNDEM
Şahinbey Belediyesi’nden dev tünel projesi
Şahinbey Belediyesi’nden dev tünel projesi
GÜNDEM
İfşa edilsinler
İfşa edilsinler
GÜNDEM
Şahinbey’den İbn-i Sina Mahallesine yeni park
Şahinbey’den İbn-i Sina Mahallesine yeni park
GÜNDEM
Kuru teşekkür
Kuru teşekkür
GÜNDEM
 Kirazoğlu, Şahin ve Fadıloğlu kırsal mahalleleri ziyaret etti
 Kirazoğlu, Şahin ve Fadıloğlu kırsal mahalleleri ziyaret etti
GÜNDEM
Durmuş İşsever’in cenaze programı belli oldu
Durmuş İşsever’in cenaze programı belli oldu
GÜNDEM
Bölgeye canlılık kazandıracak
Bölgeye canlılık kazandıracak
GÜNDEM
Fadıloğlu’na hizmet teşekkürü
Fadıloğlu’na hizmet teşekkürü
GÜNDEM
Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edecek
Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edecek
GÜNDEM
Kolluk Gözetim Komisyonu Farkındalık Eğitim Programı
Kolluk Gözetim Komisyonu Farkındalık Eğitim Programı
GÜNDEM