Haber342

2022'de burçları neler bekliyor?


  • 30 Kasım 2021
  • Haber Merkezi

2021 yılının bitmesine bir ay kaldı. Peki 2022 nasıl bir yıl olacak? Aşk, iş, sağlık, kariyer ve ilişkiler konusunda hangi burç ne kadar şanslı olacak? Jüpiter gezegeninin Balık burcunda gerçekleşecek bir yıllık seyahati hangi burcu nasıl etkileyecek? İşte merak ettikleriniz!


KOÇ

Kendilerini geliştirebilmek adına şanslı bir yıldalar. Sosyal çevre ve kariyere ilişkin konulara önem vermeleri gerekiyor. Bireysel amaçları için bu yıl daha verimli çalışabilirler. Ekonomik olarak ta güç kazanabilirler. İş ve çevre değişimlerine ne kadar hızlı alışırlarsa fırsatları o kadar hızlı değerlendirebilirler. Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ne yapabilirlerse yanlarına kar olacaktır.

Koçlar bireysel hayat planlarında önemli yıllardan geçiyor olacaklar. Geçmiş dönemde sarsıcı enerjilere maruz kaldılar lakin önemli avantajları yakalayabilecekleri döneme de artık geldiler diyebiliriz. Kimi zaman isteyerek kimi zaman da istemeyerek yaşayacakları değişimlerde kendilerini ve bakış açılarını farklı noktalarda bulabilirler. Kazanmak, ilerlemek ya da düzenleyebilmek adına daha cesur olabilirler. Ruhsal yapılarına ise yine bu zaman zarfında daha çok dikkat etmeleri gerekli çünkü asıl dönüşümü bu noktada geçirebilirler.

BOĞA

Çevresel etkileşimler açısından şanslı bir yıldalar. Genel olarak hayatlarındaki değişim süreci bu yılda önemini korumaya devam ediyor. Kariyerleri açısından çok şey öğrenecekleri bir yıl olacak. Ruhsal hallerindeki değişimler yeni karakter döngülerini belirlemeye bu yılda devam edecektir. Fakat aynı zamanda bu yöndeki şansları bu yıl daha pozitif bir etkiye sahip olacaktır.

Uranüs ün bu burçtaki etkileşimi yavaş yavaş kendisini göstermeye devam edecek. Bu noktada hayatlarındaki sabit değerlerin değişimine direnç göstermemeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Ruhsal dünyalarındaki değişim sürecinin bir nevi gerçeğe dönüşmesinin hayata olan yansımaları da diyebiliriz. Boğa burçları bu yıl her yönden gelecek olan etkileşimlere karşı yumuşak olmalı ve stratejilerini belirlemeleri gerekmektedir. Zor günler olabileceği gibi fırsat kapılarını da aralayabilirler.

İKİZLER

İç dünyalarındaki dönüşümün hızlanacağı bir yıldalar diyebiliriz. İş hayatlarına ilişkin fırsatlar daha çok olacaktır. Eğitim ve seyahat açısından daha dikkatli olmaları gerekebilir. Kariyerleri açısından bu yıl kazanımları daha iyi bir görünümde diyebiliriz. Bu yüzden bu noktaya önem vermeleri ve bu uğurda çalışmaları çok daha önemli bir etkiye sahip.

Geçtiğimiz yıl hava grubunun yükselen değeri bu yıl normal seviyelere geri dönüyor. Bu yüzden öncelikle iç dinamiklerini dengeye oturtmaları önemli olacaktır. Ortaya çıkan değişimlerin sindirilmesi 2022 yılında daha kolay olacak ve hayatlarının planlanması noktasında daha net bir pozisyona geçebileceklerdir. Kimi dönemlerde boşlukta kalabilirler. Bu yılın son aylarındaki mars retrosu ise onları mücadele konusunda testten geçirebilir. O döneme kadar önemli meselelerini halletmeleri iyi olacaktır.

YENGEÇ

Ruhsal ve psikolojik açıdan kendi büyük döngüleri için son derece önemli bir yıl olacak diyebiliriz. Hayatı değerlendirme ve ufkunu genişletme açısından oldukça şanslı olacaklar. İş hayatlarında değişiklikler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Seyahatler ile hayata karşı kazanacakları yeni bakış açıları da ilerisi için oldukça faydalı olacaktır.

Bu yıl su gruplarının yükselen enerjisi yengeçleri de yoğun bir şekilde etkileyecektir. Zaman içerisine dağılmış konuların aktifleşmesi onları farklı noktalarda mücadele etmeye itebilir. İlkbahar döneminde hayatlarındaki temel konuların hareketli olması sonbaharda ise daha çok psikolojik durumlarındaki dirençle karşılaşmaları olası görünmektedir. Bu yıl fırsatları doğru okuyan yengeçler ileriki yıllarda karşılığını alacaklardır. Duygusal dengelerini bozmamaları ve güçlü bir duruş sergilemeleri de son derece önemli görünüyor.

ASLAN

Sürprizlerle dolu ve alışılmışın dışında gelişebilecekleri bir yıldalar diyebilirim. Fakat ikili ilişkiler, ortaklıklar konusunda daha dikkatli olmaları gerekebilir. Evliliklerde yön arayışı ve ani gelişecek durumlara karşı esnek olmalılar. Kariyerlerinde değişim istekleri artabilir ve başka seçenekleri gündemlerine alabilirler.

Aslanlar bu yıl kendilerini daha yüksek bir enerji içerisinde hissedecekler. Gerçekleştirmek istedikleri hedeflerine daha hızlı ilerleyebilirler fakat beklemede olanlar artık harekete geçmeyi de başarmaları gerekiyor. Yılın son ayların da sosyal çevrelerinde ve kariyerlerinde büyük bir testten geçebilirler bu yüzden bu dönemde dikkatli olmaları gerekiyor. Yaz aylarında fiziksel olarak kendilerini zorlamamaları gerekmekte.

BAŞAK

Sağlık ve çalışma performansı açısından bu yıl son derece kritik bir süreci işaret etmekte. Evlilik ve paylaşımda olan konular açısından ise düğümler çözülüyor şansları artıyor. Son derece büyük dalgalanmaların söz konusu olacağı bir yılda diyebiliriz. Gündemlerindeki hızlı değişime ayak uydurmaları gerekiyor ve bazen de mücadele etmek durumunda kalabilirler.

2022 yılında hayatın farklı alanlarını keşfedecek olan başaklar kendilerini biraz sabırsız bir noktada bulabilirler. Fakat anlamaları gereken şeyleri bulmaları biraz daha zaman alabilir. Ayrıca bu yıl yaşayacakları kırılma noktaları da onlar için ders verici nitelikte olabilir. Yapmak istemedikleri şeyler konusunda kendilerini zorlamamaları gerekmekte çünkü strese karşı bu yıl daha zayıf konumda olabilirler.

TERAZİ

Şanslarına güvenmemeleri ve dengeye önem vermeleri gereken bir yıl olacak. Aşk konusunda dikkatli olmalılar. Strese karşı dayanıklılık ve çalışma performansları oldukça iyi bir görünüm verecektir. Aile bireyleri ile yaşayacakları gelişmelerde artık bir dönemi kapatacaklar diyebiliriz. Ruhsal gelişimlerine karşı bu yıl daha ilgili ve meraklı olabilirler.

2022 yılında terazi burçları dengeye daha çok ihtiyaç duyacaklar. Ruhsal yapılarındaki değişkenlik bu yıl onları daha çok yorabilir. Hevesli ve istekleri yapılarına karşı sabrı öğrenmeleri bu yıl gelişebilecek şanslı konumlar için gerekli olacaktır. Ağustos ayı ve sonrasındaki dönem teraziler için daha belirleyici durumlar içermektedir. Zaman kullanımı, verimlilik ve duygusal denge en önemli temaları olacaktır.

AKREP

Aile ilişkileri açısından ciddi sınavlardan geçecekleri bir yıldalar diyebilirim. Bu durum tüm aile bireylerini ilgilendiriyor olacaktır. Bunun yanında aşk hayatları açısından şanslı bir yıldalar ve diğer konularda talih onlardan yana olabilir. Evli olanlar evlilikleri açısından farklı konulara geçiş yapabilirler. Hayatlarında değişiklik arayabilirler. Sağlık ve iletişim konusunda da hareketli bir yıldalar diyebilirim.

Akrepler bu yıl değişen tutulma akslarından dolayı pek çok noktada hem değişecekler hem de testlerden geçecekler diyebiliriz. Sürpriz olaylara ve tehlikeli ani gelişen durumlara karşıda hazırlıklı olmalarında fayda var diyebiliriz. Geçtiğimiz yılların kendilerine has yapıları akrep burçları için kökten değişime uğrayarak ileriki yıllarda karşılaşacakları kurguları da beraberinde getirecektir.

YAY

İletişim, kardeş ilişkileri ve problemlerini çözebilme konularında hayat dersi alacakları bir yıldalar. Aile ilişkileri açısından ise verimli bir dönem geçirecekler diyebiliriz. Temel kazançlarına ait gelişmeler de yenilikler söz konusu olabilecek. Ayrıca iş değişikliği düşünenlerde gerçekleştirebilirler. Aşk hayatlarında bu yıl çok daha farklı konular ve insanlar karşılarına çıkabilirler.

Yay burçları bu yıl bekledikleri değişimi ve heyecanı bulabilirler. Geçtiğimiz yıllara nazaran çok daha hareketli bir yıla geçmiş bulunmaktalar. Fakat aynı zamanda bazı zorlu süreçlerden geçme olasılıkları da bulunmaktadır. İç dünyalarındaki fırtınalara karşı daha güçlü olmalılar ve hayatlarında sert geçişlerden uzak durmaya çalışmalılardır. Ekim ve kasım aylarında gündemleri değişecek ve yılın en önemli dönemini geçirecekler.

OĞLAK

İnsan ilişkileri açısından iletişim olanaklarını sonuna kadar kullanabilirler. Fakat düzenli işleri açısından zorlayıcı etkenlerin çemberinden geçecekleri bir yıl yaşayabilirler. Büyük bir döngünün artık son yıllarını yaşıyorlar kendilerini tamamlayabilenler iyi bir şekilde yollarına devam edecektir. Aile ilişkilerinde daha yapıcı bir dönemi yaşayacaklar. Aşk hayatlarında farklı olaylar ve değişimler yaşayabilirler. Duygusal dünyaları yeni bir döngünün içinden geçiyor diyebiliriz.

2022 yılı hayatlarında yarım kalan pek çok konuyu tamamlamak için önemli fırsatlar içermektedir. Geçmiş yılların analizini yaparak hatalarını tespit etmeli ve ileriye dönük planları buna göre yorumlamaları doğru olacaktır. Ocak ve şubat ayında ortaya çıkacak konular yıl boyu etkisinde kalacakları gündemin şartlarını ortaya koyacaktır.

KOVA

Genel olarak kişisel hesaplaşmaların ve psikolojik süreçlerin etkin olacağı bir yıldalar. İş hayatları açısından ise şanslı ve daha kolay ilerleyebilecekleri bir dönem olacaktır. Ayrıca iletişim konusunda ve kardeşlerle olan ilişkilerinde daha başarılı olabilecekleri bir yıl. Kendilerini keşfetmeye ve hayat dersi almaya devam edecekler ve hayatın ağır enerjisine karşıda esneklik kazanacaklar.

Ağır gezegenlerin geçişlerine sahne olan kova burçları yıllar içinde pek çok konuda yenilenip değişeceklerdir. Bu yüzden hayatlarını doğru yorumlamaları ve emek vermeleri son derece önemli olacaktır. Bu yıl da yaşanacak değişimlerin ayak seslerini duyabilirler ve gereken hazırlıkları yapmaları gerekmektedir. Hem ruhsal yaşamlarında hem de ekonomik durumlarında bu yıl yapabilecekleri çok şey olacak. Motivasyonu yüksek kovalar bu açılımdan çok daha kazançlı çıkacaklar diyebiliriz. Şubat, mart ve nisan ayları son derece önemli ve boşa geçirilmemelidir.

BALIK

Son derece şanslı bir yıldalar, her yönden fırsatları değerlendirmeleri gerekecektir. Önlerindeki tek engel iç dünyalarındaki motivasyon eksikliği olabilir. Duygusal dengelerini korudukları sürece başarılı olabilirler. Sosyal çevrelerinde pozitif değişimler meydana gelebilir ve kariyerlerine daha emin bir şekilde devam edebilirler. Oldukça hareketli bir yılla karşı karşıya kalacaklarda diyebilirim. Uyum sağladıkları sürece kazançlı çıkacaklardır.

Balıklar bu yıla oldukça önem vermeli ve verimli bir zaman kullanımını benimsemeliler. Hayatlarında önemli kararlar verecekleri zaman sadece kendi bakış açılarını değil başkalarının fikirlerine de açık olmalılar. İlkbahar aylarından itibaren kendi gündemleri son derece yoğun olacak. Bu zaman zarfında tedbirsiz ve aceleci olmamaları gerekmektedir.Captcha işaretlenmemiş.
Diğer Haberler
Son dakika... Gaziantep'te eğitim ve kamuda kar tatili
Son dakika... Gaziantep'te eğitim ve kamuda kar tatili
GÜNDEM
Kar yağışı ve tipi sebebiyle alınamayan şehit cenazesi için köylüler seferber oldu
Kar yağışı ve tipi sebebiyle alınamayan şehit cenazesi için köylüler seferber oldu
GÜNDEM
Uludağ'da karavancılar, otellerin 1 gece fiyatına aylarca tatil yapıyor
Uludağ'da karavancılar, otellerin 1 gece fiyatına aylarca tatil yapıyor
GÜNDEM
Kolay para kazanayım dedi, düğün için biriktirdiği parayı da kaybetti
Kolay para kazanayım dedi, düğün için biriktirdiği parayı da kaybetti
GÜNDEM
Arnavutluk sokakları Cumhurbaşkanı Erdoğan için Türk bayraklarıyla süslendi
Arnavutluk sokakları Cumhurbaşkanı Erdoğan için Türk bayraklarıyla süslendi
GÜNDEM
Hekimlerle Hukuksal Dayanışma Derneği kuruldu
Hekimlerle Hukuksal Dayanışma Derneği kuruldu
GÜNDEM
Fadıloğlu, Kurt’u evinde ziyaret etti
Fadıloğlu, Kurt’u evinde ziyaret etti
GÜNDEM
Gaziantep'te don ve rüzgar uyarısı
Gaziantep'te don ve rüzgar uyarısı
GÜNDEM
Tenekeci Mehmet Usta’nın hayatı kitaplaştırıldı
Tenekeci Mehmet Usta’nın hayatı kitaplaştırıldı
GÜNDEM
 Çeled Uşaglar perdesini GGC için açtı
 Çeled Uşaglar perdesini GGC için açtı
GÜNDEM
TBMM Çocuk Hakları Komisyonu, Şehitkamil Vadi Park’ı gezdi
TBMM Çocuk Hakları Komisyonu, Şehitkamil Vadi Park’ı gezdi
GÜNDEM
Halka ucuz ekmek şart olmadı mı ?
Halka ucuz ekmek şart olmadı mı ?
GÜNDEM
 Fatma Şahin, Türk-Amerikan Toplumu temsilcileri ile bir araya geldi
 Fatma Şahin, Türk-Amerikan Toplumu temsilcileri ile bir araya geldi
GÜNDEM
Sani Konukoğlu: Anadolu’da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu: Anadolu’da sanayileşmenin öncülerinden
GÜNDEM
GSO Kurucu Başkanı Sani Konukoğlu’nun vefatının 28’inci yıl dönümü
GSO Kurucu Başkanı Sani Konukoğlu’nun vefatının 28’inci yıl dönümü
GÜNDEM
Sanayileşme sürecine derin izler bıraktı
Sanayileşme sürecine derin izler bıraktı
GÜNDEM
İran düzenlediği suikastle Trump'ı golf oynadığı evinde vurdu! Bu animasyon ABD'yi kızdıracak
İran düzenlediği suikastle Trump'ı golf oynadığı evinde vurdu! Bu animasyon ABD'yi kızdıracak
DÜNYA
3 çocuğu taciz eden evli ve 1 çocuk babası sapık, tutuklanınca şeytanı suçladı
3 çocuğu taciz eden evli ve 1 çocuk babası sapık, tutuklanınca şeytanı suçladı
GÜNDEM
Bakan Varank, Şahan Gökbakar'ın yangın söndürme araçlarıyla ilgili tepkisine 10 gün sonra yanıt verdi
Bakan Varank, Şahan Gökbakar'ın yangın söndürme araçlarıyla ilgili tepkisine 10 gün sonra yanıt verdi
GÜNDEM
Yer İstanbul! Restoranda çöpe atılan biberleri, insanlara yedirmek için tek tek topladılar
Yer İstanbul! Restoranda çöpe atılan biberleri, insanlara yedirmek için tek tek topladılar
GÜNDEM
Cübbeli Ahmet Hoca: Yurtlar sübyancılık, ırz düşmanlığı var mı diye denetlenmeli
Cübbeli Ahmet Hoca: Yurtlar sübyancılık, ırz düşmanlığı var mı diye denetlenmeli
GÜNDEM
Kirayı 1200 TL'den 4000 TL'ye çıkarmak isteyen ev sahibi, kiracıları ikna edemeyince kapıyı baltayla kırdı
Kirayı 1200 TL'den 4000 TL'ye çıkarmak isteyen ev sahibi, kiracıları ikna edemeyince kapıyı baltayla kırdı
GÜNDEM
Baklavacılar Odası’nın yeni başkanı Katmerci
Baklavacılar Odası’nın yeni başkanı Katmerci
GÜNDEM
Anneannesinin Dilara Yıldız'a yaktığı ağıt yürek dağladı: Eceline mi aşık oldun yavrum
Anneannesinin Dilara Yıldız'a yaktığı ağıt yürek dağladı: Eceline mi aşık oldun yavrum
GÜNDEM
Kimseye aldırış etmedi, trafoya tuvaletini yaptı
Kimseye aldırış etmedi, trafoya tuvaletini yaptı
GÜNDEM
HAVAŞ, minikleri apronda gezdirdi
HAVAŞ, minikleri apronda gezdirdi
GÜNDEM
5 ay önce boşandığı eski eşini yanıcı madde dökerek yaktı
5 ay önce boşandığı eski eşini yanıcı madde dökerek yaktı
GÜNDEM
Sokak köpeklerinden korkup elektrik direğine tırmanan küçük çocuğun korku dolu anları kamerada
Sokak köpeklerinden korkup elektrik direğine tırmanan küçük çocuğun korku dolu anları kamerada
GÜNDEM
Önce erkek çocuk istedi, sonra "spermlerim çalındı" dedi! DNA raporundan kaçamadı
Önce erkek çocuk istedi, sonra "spermlerim çalındı" dedi! DNA raporundan kaçamadı
GÜNDEM
Turkovac aşısının Faz-3 sonuçları belli oldu: En az Coronavac kadar güvenli ve etkin bir aşı
Turkovac aşısının Faz-3 sonuçları belli oldu: En az Coronavac kadar güvenli ve etkin bir aşı
GÜNDEM
MHP Milletvekili Taşdoğan'dan şühedaya vefa örneği
MHP Milletvekili Taşdoğan'dan şühedaya vefa örneği
YEREL
 Gaziantepliler 2 gündür sisle uyanıyor
 Gaziantepliler 2 gündür sisle uyanıyor
GÜNDEM
10 bin liraya hurdadan aldı şimdi 130 bin lira istiyor!
10 bin liraya hurdadan aldı şimdi 130 bin lira istiyor!
GÜNDEM
Araban’da zabıtadan fırınlara denetim
Araban’da zabıtadan fırınlara denetim
GÜNDEM
Gaziantep'te şehrin güvenliğine katkı sağlayacak önemli protokol
Gaziantep'te şehrin güvenliğine katkı sağlayacak önemli protokol
YEREL
Akdeniz’de 6.4’lük deprem AFAD:”Olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır”
Akdeniz’de 6.4’lük deprem AFAD:”Olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır”
GÜNDEM
Aytaç Mavi Vatan Derneği temsilcisi oldu
Aytaç Mavi Vatan Derneği temsilcisi oldu
GÜNDEM
Bu iki güne dikkat!
Bu iki güne dikkat!
GÜNDEM
Mahallenin mezar taşları bir bir yok oluyordu!
Mahallenin mezar taşları bir bir yok oluyordu!
GÜNDEM
Kazakistan'da yeni başbakan Alihan Smailov oldu!
Kazakistan'da yeni başbakan Alihan Smailov oldu!
GÜNDEM
‘Sektörün sorunları ortak’
‘Sektörün sorunları ortak’
GÜNDEM
Kadın, komşusuna yanlışlıkla cinsel içerikli fotoğraf attı!
Kadın, komşusuna yanlışlıkla cinsel içerikli fotoğraf attı!
GÜNDEM
 Başkan Doğru’dan Fatma Şahin'e su teşekkürü
 Başkan Doğru’dan Fatma Şahin'e su teşekkürü
GÜNDEM
Akdoğan güven tazeledi
Akdoğan güven tazeledi
GÜNDEM
Şahinbey'de çiftçilere 10 milyon TL’lik fide desteği
Şahinbey'de çiftçilere 10 milyon TL’lik fide desteği
GÜNDEM
Burası Ardahan! Donan göl üzerinde futbol maçı yaptılar
Burası Ardahan! Donan göl üzerinde futbol maçı yaptılar
GÜNDEM
Fatih Terim'le yollar ayrıldı, dört isim öne çıktı!
Fatih Terim'le yollar ayrıldı, dört isim öne çıktı!
GÜNDEM
Galatasaray'da Fatih Terim ile yolların ayrılması taraftarı çıldırttı!
Galatasaray'da Fatih Terim ile yolların ayrılması taraftarı çıldırttı!
GÜNDEM