Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Kongre Merkezinde düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında, aralarında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayının da yer aldığı 48 Belediye Başkan adayını açıkladı. Fatma Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından üçüncü kez Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterildi. Şahin, Gaziantep Teşkilatlarının tezahüratları arasında sahneye çıktı.

Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı
Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Kongre Merkezinde düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında, aralarında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayının da yer aldığı 48 Belediye Başkan adayını açıkladı. Fatma Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından üçüncü kez Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterildi. Şahin, Gaziantep Teşkilatlarının tezahüratları arasında sahneye çıktı.

Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı31 Mart Yerel Seçimleri öncesi AK Parti, 17’si Büyükşehir Belediye olmak üzere 48 Belediye Başkan adayını düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı ile kamuoyuna tanıttı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen toplantıya Gaziantep Teşkilatları ve Milletvekilleri tam kadro katıldı. Gaziantep tezahüratları arasında gerçekleşen Aday Tanıtım Toplantısına Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin damgasını vurdu. Fatma Şahin'in Ak Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayları içinde tek kadın olması dikkat çekti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni dönemde görev almayacak belediye başkanlarına teşekkür etti, yeni adaylara ise başarılar diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan 17’si Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmak üzere 48 belediye başkan adayını tanıttı.

ŞAHİN FARKI…

Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı

Alfabetik sırayla açıklanan adaylar tanıtılırken sıra Gaziantep adayına geldiği zaman salondan büyük bir tezahürat yükseldi. Gaziantep teşkilatlarının yoğun tezahüratları arasında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin sahneye çıktı. Şahin’e İl Başkanı Murat Çetin, Gaziantep Milletvekilleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları sahnede eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatma Şahin'i Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin diye anons etti.

Açıklanan Ak Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayları içinde Fatma Şahin, yine tek kadın aday olması dikkat çekti,.

ÇETİN’DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A HEDİYE…

Şahin’in adaylının duyurulması ile sahne çıkan İl Başkanı Murat Çetin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Gaziantep Atkısı taktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep fotoğrafını bu atkıyla verirken, tanıtımdan sonra atkıyı parti görevliler geri aldı.

ŞAHİN’DEN MUTLUSU YOKTI!

Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı

Üçüncü kez Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ilan edilen Fatma Şahin’in mutluluğu ise gözlerinden okundu…

Aday olarak ilan edilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Fatma Şahin, ‘’ ’Büyük bir aşkla başladığım siyaset yolculuğuna Bismillah dediğimde bir hayalim vardı. Doğup, büyüdüğüm üstümde hakkı olan bu bereketli topraklara hizmet etmek, sizlere hizmetkâr olmak. Şimdi de sizlerin desteğiyle bu şehre bir ömür adama gayesiyle ilerliyorum.

Gaziantep için Hazırız, Kararlıyız’’ dedi.

GAZİANTEP’TE SEVİNÇ YARATTI

Şahin’in adaylığı Gaziantep’te de büyük sevinç yarattı. Çok sayıda isim Fatma Şahin’in adaylığını sosyal medya hesabı üzerinden kutladı. İşte o isimler:

31 MART SEÇİMLERİNİ ZAFERLE TAÇLANDIRACAĞIZ

Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı

Şahin’i ilk kutlayan isimlerden bir tanesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül oldu. Gül, ‘’Sayın Cumhurbaşkanımızın  tensipleri ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Fatma Şahin  Başkanımızı tebrik ediyorum. Milletimize hizmet yolculuğunda hep birlikte omuza omuza çalışacağız, 31 Mart’ı zaferle taçlandıracağız. Şehrimiz için, hemşehrilerimiz için hayırlı olsun’’ dedi.

USTALIK DÖNEMİNDE BAŞARILI OLACAK

Şahin’in adaylık açıklamasının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, ‘’Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın  tensipleriyle yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Sayın Fatma Şahin’i kutluyor, yeni dönemde başarılar diliyorum. Gazi şehrimizin ilk kadın milletvekili, Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanılığı, ASP kurucu Bakanlığı ve 2014 yılından bu yana Büyükşehir Belediye Başkanımız olan Sayın Fatma Şahin, geride bıraktığı seneler ve başarılı projelerle ustalık döneminde daha başarılı olacağına inanıyorum. Milletimize, Partimize ve şehirimize hayırlı olsun inşallah’’ ifadelerini kullandı.

AK BELEDİYECİLİK MÜHRÜNÜ VURACAĞIZ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, ‘’ Gaziantep'imiz de AK Belediyecilik Fatma Şahin Başkanımız ile devam edecek. 22 yıldır olduğu gibi tüm teşkilatımızla kapı dolaşacak, milletimiz ile muhabbetimizi perçinleştireceğiz. Kendini değil kentini düşünen belediyecilik anlayışı ile 31 Mart Mahalli İdareler Seçimine yine AK Belediyecilik mührünü vuracağız’’ dedi.

GAZİ ŞEHİR YENİDEN TARİH YAZACAK

Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı

AK Parti Gaziantep Milletvekili İrfan Çelikaslan, ‘’ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Sayın Fatma Şahin Bakanımızı tebrik ediyor, şehrimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.  31 Mart’ta Gazi Şehrimiz yeniden tarih yazacak inşallah!’’

TAHMAZOĞLU TEBRİK ETTİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ‘’Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeni dönemde yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Fatma Şahin  hanımefendiyi tebrik ediyor muvaffakiyetler diliyorum.’’

USTALIK DÖNEMİ HAYIRLI OLSUN

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da Şahin’i tebrik etti. Fadıloğlu, ‘’ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sayın Fatma Şahin’e yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı tebliğ edilmiştir. Ustalık döneminiz hayırlı, uğurlu olsun Sayın Başkanım. Nice güzel hizmetlerde bulunmanız dileğiyle…’’

GAZİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

AK Parti Gaziantep 27.Dönem Milletvekili Ahmet Uzer, ‘’Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye  Başkan adayımız olarak gösterilen  Sayın Fatma Şahin’i tebrik ediyorum. Gazi şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.’’

ERDOĞAN KUTLADI

AK Parti 27.Dönem Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, ‘’ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle yeniden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Sayın Fatma Şahin‘i kutluyor, 2002 ‘den beri büyük bir özveri ile hizmet ettiği Gazişehrimize tecrübe ve çalışkanlığıyla yola devam diyoruz.’’

HAYIRLI OLSUN

AK Parti 27.Dönem Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, ‘’ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Sayın Fatma Şahin’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Hayırlı olsun.’’

FATMA ŞAHİN İLE YOLA DEVAM

Hükümet Kadın 3 Gala Yaptı

GBB Başkanvekili Osman Toprak, ‘’ Gazi şehrimizde Ustalık döneminde Sayın Fatma Şahin ile  yola devam. Ülkemize, şehrimize, partimize hayırlı uğurlu olsun’’ ifadelerini kullandı.

HAYIRLI OLSUN

GBB Başkan Yardımcısı Halil Uğur, ‘’ Türkiye Yüzyılında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak çıktığı kutlu yolculukta  Fatma Şahin Başkanımı tebrik ediyorum. Gazişehrimize hayırlı uğurlu olsun.’’

HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDA

AK Parti Gaziantep Kadın Kolları İl Başkanı Feray Yılmaz, ‘’ Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından  Aday Tanıtım Toplantısında 3.kez Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin‘i tebrik ediyor, yeni döneminde başarılar diliyorum.  Şehrimizin dört bir yanında yaptığı projelerle sürekli üreten, milletimiz için dertlenen, her zaman vatandaşın yanında olan, gayretine ve çabasına şahit olduğumuz çok değerli Başkanımızın adaylığı hayırlı uğurlu olsun.’’

18 Oca 2024 - 19:33 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.