Gaziantep Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi İhtisas OSB Başkanı Özpolat, Vali Çeber’i ziyaret etti

Gaziantep Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özpolat, Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gaziantep Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ( OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özpolat, Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Özpolat, Türkiye’de üretilen ayakkabı ve terliğin yaklaşık yüzde 62’sinin Gaziantep’te üretildiğini belirtti.

İhtisas OSB’nin katma değeri yüksek ürünler ve markalaşmanın önünü açacağını söyleyen Özpolat, OSB’nin Gaziantep’in ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayacağını ifade etti. 

Gaziantep Ayakkabı Terlik ve Yan Sanayi İhtisas OSB’nin imar planlarının onaylandığını ve parselasyon projelerinin tamamlanma aşamasına geldiğini dile getiren Özpolat, “Altyapı projelerimiz için çalışmalarımız devam ediyor. Altyapı projeleri tamamlandıktan sonra bölgemizde altyapı ihalesi yapılarak inşaat faaliyetlerine başlanacaktır. Yapmış olduğumuz müracaatların olumlu değerlendirilmesi neticesinde; Cumhurbaşkanlığı kararı ile yaklaşık 80 hektar alan OSB’miz sınırlarına dahil edilecektir. İlave alanla ilgili çalışmalar Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülmektedir. Yönetimimiz de konuyu önemle takip etmektedir. Bu sürece destek vererek çalışmalara katkı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

“Bu e-posta ve ekleri gönderilen kişi veya kurum ile gönderildiği kişi veya kuruma ait özel, gizli veya yasak bilgiler içeriyor olabilir. İletinin yetkili muhatabı değilseniz e-posta içeriğinde yer alan gizli bilgileri ve kişisel verileri yetkisiz olarak elinizde bulundurmuş ve işlemiş kabul edileceğinizden iletiyi saklamayınız, kopyalamayınız, kullanmayınız veya iletmeyiniz. Mesajda yer alan bilgilerin üçüncü kişilere ifşa edilmesi etik kuralların ihlali anlamına geleceğinden mesajı ve ekleri gecikmeden yok ediniz, içindeki bilgileri kimseyle paylaşmayınız ve göndereni uyarınız. Gaziantep Sanayi Odası bu iletinin ve iletinin içeriğinde yer alan bilgi ve kişisel verilerin doğruluğu, bütünlüğü, iletilmesi ve benzeri hususlar konusunda garanti vermemektedir. İleti içeriğinde yer alan kişisel verilerin yetkisiz kullanımı ve işlenmesi sonucu Gaziantep Sanayi Odası’nın uğrayacağı her türlü zararı talep ve tazmin hakkı saklıdır. Gönderici, elektronik posta aktarımı sırasında meydana gelebilecek hata ve ihmallerden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metinlerimize https://www.gso.org.tr/tr/ genel-sayfa/sartlar-politikalar/kisisel-verilerin-korunmasi-kanunu-51.html linkinden ulaşabilirsiniz. This e-mail and its attachments may contain private, confidential or prohibited information about the person or institution to which it is sent and the person or institution it is sent to. If you are not the authorized addressee of the message, do not store, copy, use or forward the message as you will be deemed to have held and processed the confidential information and personal data contained in the e-mail without authorization. Disclosure of the information contained in the message to third parties will mean a violation of ethical rules; destroy the message and its attachments without delay, do not share the information in it with anyone and warn the sender. Gaziantep Chamber of Industry does not guarantee the accuracy, integrity, transmission and similar issues of the information and personal data contained in this message and its content. The right to claim and compensate for any damages that Gaziantep Chamber of Industry may incur as a result of unauthorized use and processing of personal data contained in the message is reserved. The sender does not accept any responsibility for errors and omissions that may occur during electronic mail transmission. Within the scope of the Law on the Protection of Personal Data, you can access our Clarification Texts at https://www.gso.org.tr/tr/genel-sayfa/sartlar-politikalar/kisisel-verileri-korunmasi-kanunu-51.html.

06 Eki 2023 - 18:25 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.