Üye Girisi
ARSIV

  Ülkücü sanatçılar Gaziantep’i salladı

   


Kültür-Sanat
Haber Tarihi:28.10.2013

Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş Gaziantepliler, Gaziantep Ülkü Ocakları ve Gaziantep MHP İl Başkanlığı iş birliği ile düzenlenen “Gönül Seferberliği” konserinde buluştu.
Gaziantep Kamil Ocak Stadyumunda düzenlenen “Gönül Seferberliği” konserinde Mustafa Yıldızdoğan ve Ali Kınık Gazianteplilere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin başında sahne alan mehteran takımı vatandaşları kendine hayran bıraktı. Geceye MHP İl Başkanı Mustafa ERZİN, Ülkü ocakları İl Başkanı Mehmet DOĞAN, Çevre illerden il başkanları ve Ülkü Ocakları başkanlarının yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
Mustafa Yıldızdoğan ve Ali Kınık hayranları Kamil Ocak Stadyumunu hınca hınç doldurarak sloganlar eşliğinde sanatçıları selamladı.
Mehteran takımının hemen ardından sahneye çıkan Malatyalı sanatçı Ali Kınık’ı sevenleri saatlerce alkışladı. 1974 yılında Malatya’da dünyaya gelen Ali Kınık son yıllarda yaptığı müziklerle isminden sıkça söz ettiriyor. Ekranların sevilen dizisi “ Ali Ayşe’yi Seviyor” ile aynı adı taşıyan Kınık imzalı şarkı ile gönülleri fetheden sanatçı söylediği şarkılarla Gazianteplileri büyüledi.
Müzik dünyasının güçlü seslerinden sevilen sanatçı Mustafa Yıldızdoğan’ın sahneye çıkması ile tribünler ayağa kalktı. Milliyetçi kimliği ile bilinen sanatçı “Türkiyem” türküsü ile sevenlerinin gönlünde taht kurdu. Birçok albüme imza atan sanatçı sevenlerinden gördüğü ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve söylediği türkülerle Gaziantep’i salladı. Gaziantep Ülkü Ocakları ve MHP İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu “ Gönül Seferberliği” konseri Mustafa Yıldızdoğan’ın söylediği türkülerle son buldu.

.
Yorum Yap^
Anasayfa
GÜNDEM
ÖZEL HABER
SİYASET
DÜNYA
SAĞLIK
EKONOMİ
MAGAZİN
KÜLTÜR
SPOR
Künye
Gazete Sahibi: Ruhi AYTAÇ
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Mehmet TORUN
Hukuk Danışmanı: İnan ÖZTÜRK

Muammer Aksoy Bulvarı Vakıf İş Merkezi Kat:3 No:11 Şehitkamil / GAZİANTEP
TLF:0342 220 21 00-231 09 00  FAX: 0342 220 13 33Mesaj